Jesteś tutaj: Strona główna O nas

O nas

Od początku działalności oferujemy naszym Klientom rozwiązania w technice biurowej oparte o produkty czołowych światowych i krajowych producentów. Kompleksowość oferty w tym obszarze, pozwala na realizację złożonych projektów integracyjnych a oferowane usługi doradztwa, wdrożeń i serwisu są gwarancją sukcesu i powodzenia realizowanych przedsięwzięć.

Niezbędnym składnikiem warunkującym satysfakcję Klienta jest sprawny i profesjonalny serwis techniczny. Sprzedaż technologii lub dostarczenie usług implementacyjnych nie kończy procesu sprzedaży - jego dopełnieniem i podstawą długoterminowej współpracy z naszymi Klientami jest świadczenie serwisowych usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla sprzedawanych rozwiązań.

Posiadamy profesjonalny zespół serwisowy, wyposażony w nowoczesne zaplecze diagnostyczne i naprawcze oraz własny system obsługi zleceń serwisowych. Najważniejszym celem naszych działań jest rzetelność oraz profesjonalizm w codziennym dostarczaniu Państwu usług oraz systemów biurowych.

Oferujemy kompleksowy pakiet obsługi biurowej od strony serwisu jak i kompleksowego zaopatrzenia umożliwiając skoncentrowanie się na podstawowej działalności.

Aby sprostać wymaganiom wytyczanym przez Państwa jak i lawinowo rozwijający się rynek tworzymy zespół najlepszych w branży specjalistów, posiadających stosowne certyfikaty, mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług dla klientów korporacyjnych, instytucji i obiektów biurowych. Doświadczenie zawodowe zdobyliśmy podczas realizacji wielu zaawansowanych technologicznie projektów.

 


 • INTERAKTYWNA SZKOŁA     Tablice interaktywne

  INTERAKTYWNA SZKOŁA

  Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w... więcej ››

 • KOMPUTERY I LAPTOPY     Core2Duo już za 600 zł !!!!

  Core 2 Duo już od 600 zł !!! Z Windows 7 juz od 800 zł !!!

            więcej ››

 • KYOCERA KM-3050     10 lat gwarancji !

  KYOCERA KM3050

  Najlepsza dostepna maszyna cyfrowa w pełnej opcji, wyposażona w sieciowy kolorowy skaner , sieciowa drukarkę oraz fax. Poza tym duplex RADF ( dual ... więcej ››