Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Projektory i osprzęt

Projektory i osprzęt

Projektory i osprzęt - Płock

Projektory , ekrany projekcyjne, osprzęt i wyposażenie AV.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę projektorów i ekranów wraz z osprzętem do realizacji najbardziej zaawansowanych projektów audiowizualnych.
Nasze hobby to profesjonalne projektowanie i realizacja systemów audio - wizualnych.

Posiadamy duże doświadczenie w systemach domowego nagłośnienia Hi-Fi.

Zaprojektujemy i wykonamy dowolny system AudioVideo zarówno w salonie do kina domowego jak i do sali konferencyjnej czy auli wykładowej.

Dobierzemy, dostarczymy i zainstalujemy sprzęt o optymalnych parametrach, który pozwoli odkryć zalety najnowszych standardów wysokiej rozdzielczości HD zarówno w AUDIO jak i VIDEO.

To Państwo decydują o wielkości ekranu, sposobu jego obsługi, także do Państwa wyboru należą parametry projektora lub wskazanie celu zastosowania.

My służymy doradztwem i w momencie zatwierdzenia projektu zajmiemy się jego kompleksową realizacją.

Posiadamy w ofercie najwyższej klasy projektory takich producentów jak :

SHARP, OPTOMA, TOSHIBA, NEC, VIVITEK, EPSON, MITSUBISHI, BENQ, SANO
Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych ekranów we wszystkich dostępnych na rynku rozmiarach i we wszystkich dostępnych systemach sterowania.

W ofercie naszej znajdują się wszelkie niezbędne akcesoria takie jak stojaki, uchwyty elektryczne windy do projektorów, elektryczne windy do telewizorów LCD do zabudowy itp.

Sprowadzimy w najlepszej cenie absolutnie każdy typ lampy do każdego modelu projektora.  Posiadamy dostęp do lamp oryginalnych jak i wysokiej jakości zamienników. Każda lampa objęta jest naturalnie pełną gwarancją.


GALERIA ZDJĘĆ

 • INTERAKTYWNA SZKOŁA     Tablice interaktywne

  INTERAKTYWNA SZKOŁA

  Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w... więcej ››

 • KOMPUTERY I LAPTOPY     Core2Duo już za 600 zł !!!!

  Core 2 Duo już od 600 zł !!! Z Windows 7 juz od 800 zł !!!

            więcej ››

 • KYOCERA KM-3050     10 lat gwarancji !

  KYOCERA KM3050

  Najlepsza dostepna maszyna cyfrowa w pełnej opcji, wyposażona w sieciowy kolorowy skaner , sieciowa drukarkę oraz fax. Poza tym duplex RADF ( dual ... więcej ››