Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Niszczarki

Niszczarki

Niszczarki - Płock

W dzisiejszej rzeczywistości są to urządzenia wprost niezbędne do zachowania anonimowości oraz tajemnic handlowych poprzez doszczętne niszczenie dokumentów. Ich posiadanie świadczy o profesjonalizmie i podnosi prestiż każdego biura. Oczywiście niszczarki ewoluują i na dzień dzisiejszy nie ograniczają się tylko do niszczenia papieru. Potrafią nieodwracalnie zniszczyc kartę kredytową, płytę CD lub jednorazowo cały segregator i zawartość dużego kosza na Śmieci.

Niszczarki możemy podzielić na kilka grup, które zazębiają się poszczególnymi parametrami. Najważniejszy z nich to wydajność , którą określamy jako ilość jednorazowo niszczonych kartek.

Pozostałe istotne parametry to :

 • Zdolność do niszczenia poza papierem płyt CD, spinaczy, kart kredytowych itp.
 • Stopień tajności ( norma DIN 32757 ) i co się tym wiąże sposób cięcia
 • pojemnośc kosza na ścinki ( litry )
 • głośność pracy ( dB )
 • funkcje ułatwiające pracę i zabezpieczające niszczarkę przed uszkodzeniem AUTO START oraz AUTO STOP
 • warunki i okres gwarancji na urządzenie i na noże tnące

Ogólnie niszczarki tną papier na paski lub ścinki (cross-cut)

Jak wybrać właściwą niszczarkę?

Wybierz niszczarkę zgodnie z jej przeznaczeniem...

Niszczarki osobiste i przybiurkowe: Dla biur i do użytku domowego. Małe natężenie pracy - niszczenie do 300 kartek dziennie.

Niszczarki biurowe: Do użytkowania przez kilku pracowników (dział, zespół). W średnich i dużych biurach. Dzienne niszczenie do 2000 arkuszy papieru formatu A4.

Niszczarki do wydruków komputerowych: Przystosowane do pracy ciągłej o dużym natężeniu - powyżej 2000 arkuszy papieru dziennie lub składanki komputerowe.

Niszczarki wysoko wydajne: Dla archiwów lub jako niszczarki centralne w dużych firmach. Potrafią zniszczyć jednorazowo do kilkuset arkuszy papieru.

Gdy już Państwo określą swoje wymagania zapraszamy do kontaktu z nami. Zaproponujemy kilka modeli z naszej szerokiej oferty czołowych światowych producentów niszczarek.

 Na życzenie dostarczymy na bezpłatne testy wybrany typ niszczarki.


GALERIA ZDJĘĆ

 • INTERAKTYWNA SZKOŁA     Tablice interaktywne

  INTERAKTYWNA SZKOŁA

  Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w... więcej ››

 • KOMPUTERY I LAPTOPY     Core2Duo już za 600 zł !!!!

  Core 2 Duo już od 600 zł !!! Z Windows 7 juz od 800 zł !!!

            więcej ››

 • KYOCERA KM-3050     10 lat gwarancji !

  KYOCERA KM3050

  Najlepsza dostepna maszyna cyfrowa w pełnej opcji, wyposażona w sieciowy kolorowy skaner , sieciowa drukarkę oraz fax. Poza tym duplex RADF ( dual ... więcej ››