Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Komputery i laptopy

 

Komputery i laptopy

Komputery i laptopy - Płock

 

KOMPUTERY, STACJE ROBOCZE, LAPTOPY – SERWIS I SPRZEDAŻ


Oprócz całej gamy sprzętu biurowego, kserokopiarek, drukarek, sprzętu multimedialnego i projektorów, znajdą państwo u nas szeroki wybór szeroko rozumianego sprzętu komputerowego dla przedsiębiorstw jak i do użytku domowego. W naszej ofercie znajdują się komputery stacjonarne, stacje robocze, monitory komputerowe, laptopy do użytku domowego, profesjonalne laptopy biznesowe oraz wszelkiego rodzaju akcesoria.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, możemy służyć Państwu pomocą w doborze sprzętu komputerowego, konfiguracji, instalacji oraz serwisie.

Sprzedajemy i serwisujemy pogwarancyjnie sprzęt komputerowy takich marek jak:

ACER, APPLE, DELL, FUJITSU, HP, LENOVO, MSI, TOSHIBA, SAMSUNG, SONY, PHILIPS , i wiele innych.

 

Posiadamy dostęp do wszelkiego rodzaju części komputerowych nowych i używanych. Na Państwa życzenie naprawimy i rozbudujemy każdy komputer. Serwisujemy pogwarancyjnie wszelkiego rodzaju komputery stacjonarne, stacje robocze, monitory i laptopy.

Pewny sprzęt, pewny serwis, pewna satysfakcja.

 


 


GALERIA ZDJĘĆ

 • INTERAKTYWNA SZKOŁA     Tablice interaktywne

  INTERAKTYWNA SZKOŁA

  Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w... więcej ››

 • KOMPUTERY I LAPTOPY     Core2Duo już za 600 zł !!!!

  Core 2 Duo już od 600 zł !!! Z Windows 7 juz od 800 zł !!!

            więcej ››

 • KYOCERA KM-3050     10 lat gwarancji !

  KYOCERA KM3050

  Najlepsza dostepna maszyna cyfrowa w pełnej opcji, wyposażona w sieciowy kolorowy skaner , sieciowa drukarkę oraz fax. Poza tym duplex RADF ( dual ... więcej ››