Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Faxy i telefony

Faxy i telefony

  

Faksy i telefony - Płock

 

 

W dzisiejszych czasach informacja  dostarczona na czas jest cenniejsza niż złoto. Aby to osiągnąć potrzebne jest odpowiednie narzędzie w postaci urządzenia faksującego lub telefonu.

 

 

Telefaksy

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogatą  ofertę telefaksów i faksów, od niewielkich urządzeń do małego biura po najnowocześniejsze produkty wielofunkcyjne, mogące sprostać najwyższym wymaganiom.

Posiadamy w ofercie najprostsze faksy  termiczne, termotranserowe na zwykły papier, oraz faksy laserowe takich producentów jak:

 

PANASONIC, HEWLETT-PACKARD, SAMSUNG, CANON, TOSHIBA  i innych.

 

Współczesne urządzenia  wyróżniają się zwartą i ergonomiczną konstrukcją zapewniającą wysoką jakość przesyłanego obrazu oraz dużą wydajność i niezawodność. Dla Państwa potrzeb możemy dobrać odpowiednie urządzenie, tanie w eksploatacji i niezawodne, mogące pracować również jako skaner i wysokiej klasy drukarka.

 

 

Telefony

Nasza firma wychodzi Państwu naprzeciw z szeroką ofertą na telefony stacjonarne przewodowe lub bezprzewodowe z rozbudowanym systemem infrastruktury telefonicznej. W zależności od potrzeb naszych klientów oferta zawiera szeroki wachlarz telefonów  takich producentów jak :

 

 PANASONIC, SIMENS, PHILIPS, MOTOROLLA, ALCATEL .

 

Centrale telefoniczne

U nas znajdziecie Państwo również cyfrowe centrale telefoniczne wraz z kompletnym wyposażeniem.

Także zestawy konferencyjne, telefony systemowe itp.

 

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania o szczegóły oferty

Zespół Top Service


GALERIA ZDJĘĆ
 • INTERAKTYWNA SZKOŁA     Tablice interaktywne

  INTERAKTYWNA SZKOŁA

  Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w... więcej ››

 • KOMPUTERY I LAPTOPY     Core2Duo już za 600 zł !!!!

  Core 2 Duo już od 600 zł !!! Z Windows 7 juz od 800 zł !!!

            więcej ››

 • KYOCERA KM-3050     10 lat gwarancji !

  KYOCERA KM3050

  Najlepsza dostepna maszyna cyfrowa w pełnej opcji, wyposażona w sieciowy kolorowy skaner , sieciowa drukarkę oraz fax. Poza tym duplex RADF ( dual ... więcej ››