Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Regeneracja tonerów

Regeneracja tonerów

Regeneracja tonerów - Płock

 

Nie każdy zdaje sobie sprawę jak złożona jest budowa typowego kartridża do drukarki laserowej. To około 50 części, które pomimo braku zużycia lądują w koszach na śmieci. Potrafimy je ponownie wykorzystać i z powierzonych kartridży przygotujemy produkt nie odbiegający jakością i wydajnością od produktu fabrycznego. Wiemy jak to zrobić i w pełni odpowiadamy za jakość kartridża po regeneracji.

 Zapraszamy do udziału w programie którego celem jest :

 • obniżenie kosztów drukowania w firmie nawet o 65 %
 • czynny udział w ochronie środowiska
 • Pozbycie się problemu recyklingu odpadów jakim są puste kartridże

eksloatacyjne2_640

1. Obniżenie kosztów drukowania

Korzystając z programu regeneracji tonerów laserowych znacznie obniżają Państwo koszty drukowania. Oszczędności sięgają do 65% wartości nowego tonera. Zregenerowany kartridż to pełnowartościowy produkt nie odbiegający wydajnością i parametrami od nowego kartridża.

Nasza usługa objęta jest pełną gwarancją bez limitu czasu aż do zupełnego wyczerpania tonera.

2. Czynny udział w ochronie środowiska

Przystępując do naszego programu biorą Państwo udział w czynnej ochronie środowiska. Zużyte kartridże nie trafiają na wysypiska śmieci . Po odpowiedniej regeneracji służą nadal jako pełnowartościowy materiał eksploatacyjny.

3. Pozbycie się problemu recyklingu odpadów

Każda firma zużywająca materiały eksploatacyjne zgodnie z ustawami o ochronie środowiska jest zobowiązana do przekazywania zużytych tonerów do odpowiedniej jednostki zajmującej się recyklingiem. Recykling taki jest płatny a po dostarczeniu materiałów do recyklingu firma otrzymuje odpowiednie pokwitowanie.

Korzystając z naszego programu nie Jesteście Państwo producentem odpadów - Państwa tonery po regeneracji są nadal w użyciu.

 • Regeneracji podlega większość dostępnych kartridży wykorzystywanych w druku laserowym HP, LEXMARK , CANON, SAMSUNG, KONICA i inne.
 • Regenerujemy kartridże do drukarek czarno-białych jak i kolorowych
 • Stopień zużycia kartridża nie ma wpływu na jego przydatność do dalszej regeneracji i na dalsze użytkowanie.
 • Niezależnie od stanu kartridża przekazanego do regeneracji otrzymują Państwo pełnosprawny i pełnowartościowy produkt z gwarancją do całkowitego wyczerpania tonera.
 • Regeneracja wykonywana jest na specjalnie przygotowanej do tego celu linii recyklingowej.
 • Do regeneracji używamy tylko i wyłącznie najwyższej jakości tonerów dedykowanych do konkretnego typu kartridża.

Jeśli nie będą Państwo zadowoleni z efektu nic Państwo nie stracą. Na nasze usługi udzielamy wyjątkowej gwarancji.

GWARANCJA NA KARTRIDŻ ! Każdy przygotowany przez nas kartridż objęty jest dożywotnią gwarancją czyli aż do zupełnego wyczerpania tonera. Nasza gwarancja to także jakość. Gwarantujemy najwyższą jakość wydruków, nie odbiegającą od oryginalnego produktu: idealną czerń, wysoki kontrast.

GWARANCJA NA DRUKARKĘ ! Tak, to nie pomyłka. Udzielamy gwarancji na wszelkie usterki mogące powstać w wyniku zastosowania przygotowanych przez nas tonerów. Jeśli nasz toner spowodował jakąkolwiek usterkę, usuniemy ją bezpłatnie lub odkupimy drukarkę.

Jeśli jednak chcą Państwo pracować na oryginalnych materiałach eksploatacyjnych z przyjemnością dostarczymy je Państwu w najlepszej cenie na rynku.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Top Service


GALERIA ZDJĘĆ
 • INTERAKTYWNA SZKOŁA     Tablice interaktywne

  INTERAKTYWNA SZKOŁA

  Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w... więcej ››

 • KOMPUTERY I LAPTOPY     Core2Duo już za 600 zł !!!!

  Core 2 Duo już od 600 zł !!! Z Windows 7 juz od 800 zł !!!

            więcej ››

 • KYOCERA KM-3050     10 lat gwarancji !

  KYOCERA KM3050

  Najlepsza dostepna maszyna cyfrowa w pełnej opcji, wyposażona w sieciowy kolorowy skaner , sieciowa drukarkę oraz fax. Poza tym duplex RADF ( dual ... więcej ››