Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Tablice interaktywne

Tablice interaktywne

tablice_640

Czym jest Tablica Interaktywna?

Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w zależności od technologii, w jakiej wykonano tablicę, może być obsługiwany za pomocą palca (technologia pozycjonowania w podczerwieni) lub specjalnego pióra (technologia elektromagnetyczna).

Tablica interaktywna jest podstawowym elementem nowoczesnego środowiska przeznaczonego do edukacji czy firm szkoleniowych. Posiadają  funkcje, którymi nie dysponują inne środki (nawet komputer sprzężony z projektorem multimedialnym), np. wczytywanie notatek z tablicy do pamięci komputera, odtwarzanie filmów z możliwością wykonywania notatek bezpośrednio na pojedynczych kadrach, praca z aplikacjami komputerowymi na powierzchni tablicy. 

Współpraca nauczyciela z uczniami nie musi być wcale nudna. Tablica interaktywna daje szeroki wachlarz możliwości przedstawienia materiału szkolnego w sposób nowoczesny, który bardziej zaciekawi duże grono uczniów.

Do tablic interaktywnych jest dedykowany szeroki wachlarz programów dydaktycznych zgodnych z programem nauczania w szkołach podstawowych czy gimnazjach.

Posiadamy w naszej ofercie najwyższej jakości tablice interaktywne i wizualizery takich producentów jak:

 QOMO, Plus-Vision, Cleverboard, Lumens

 Jesteśmy w stanie dla Państwa potrzeb dobrać odpowiednią tablicę interaktywną  lub wizalizer który bedzie w pełni spełniał oczekiwania Klienta.   

 


GALERIA ZDJĘĆ

 • INTERAKTYWNA SZKOŁA     Tablice interaktywne

  INTERAKTYWNA SZKOŁA

  Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w... więcej ››

 • KOMPUTERY I LAPTOPY     Core2Duo już za 600 zł !!!!

  Core 2 Duo już od 600 zł !!! Z Windows 7 juz od 800 zł !!!

            więcej ››

 • KYOCERA KM-3050     10 lat gwarancji !

  KYOCERA KM3050

  Najlepsza dostepna maszyna cyfrowa w pełnej opcji, wyposażona w sieciowy kolorowy skaner , sieciowa drukarkę oraz fax. Poza tym duplex RADF ( dual ... więcej ››