Jesteś tutaj: Strona główna Nowoczesna szkoła

Nowoczesna szkoła

ekrany multimedialne, tablice multimedialne - Płock

Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w zależności od technologii, w jakiej wykonano tablicę, może być obsługiwany za pomocą palca (technologia pozycjonowania w podczerwieni) lub specjalnego pióra (technologia elektromagnetyczna).

Tablica interaktywna jest podstawowym elementem nowoczesnego środowiska przeznaczonego do edukacji czy firm szkoleniowych. Posiadaja  funkcje, którymi nie dysponują inne środki (nawet komputer sprzężony z projektorem multimedialnym), np. wczytywanie notatek z tablicy do pamięci komputera, odtwarzanie filmów z możliwością wykonywania notatek bezpośrednio na pojedynczych kadrach, praca z aplikacjami komputerowymi na powierzchni tablicy. 

Współpraca nauczyciela z uczniami nie musi być wcale nudna. Tablica interaktywna daje szeroki wachlarz możliwości przedstawienia materiału szkolnego w sposób nowoczesny, który bardziej zaciekawi duże grono uczniów.

Do tablic interaktywnych jest dedykowany szeroki wachlarz programów dydaktycznych zgodnych z programem nauczania w szkołach podstawowych czy gimnazjach.

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Plansze składają się z animacji, dźwiękowych komentarzy oraz z testów. Towarzyszą im także dodatkowe narzędzia multimedialne. Dopisywanie komentarzy, możliwość podkreślania wybranych treści oraz zaznaczania lub zakrywania dowolnych elementów znajdujących się na planszy umożliwia nauczycielowi przeprowadzenie ciekawej i interaktywnej lekcji. Do pakietu dołączony jest opis poszczególnych tematów lekcji, przy których plansza może stanowić pomoc dla nauczyciela. Narzędzie testowe, zawiera około 150 pytań jednokrotnego wyboru i pozwala na jednoczesne rozwiązywanie testu przez całą klasę.

Program jest przeznaczony przede wszystkim do użytku w szkole, gdzie może stanowić ciekawą pomoc dydaktyczną dla nauczycieli do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych.

Posiadamy w naszej ofercie najwyższej jakości tablice interaktywne i wizualizery takich producentów jak: QOMO, Plus-Vision, Cleverboard, Lumens

Jesteśmy w stanie dla Państwa potrzeb dobrać odpowiednią tablicę interaktywną  lub wizalizer który będzię w pełni spełniał oczekiwania Klienta.

Służymy wiedzą jaką tablicę zastosować w szkole tak aby praca na niej nie była uciążliwa i skomplikowana co może skutecznie zniechęcić i odstraszać nauczycieli do używania tablicy. Tablice budowane są przy użyciu kilku technologii i proszę nam wierzyć - żadko która jest przystosowana do pracy z młodzierzą. Wskażemy tablice które będą niezniszczalne i odporne na niewłaściwe traktowanie ze strony uczniów i przerożne zdarzenia losowe.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zespół Top Service


 • INTERAKTYWNA SZKOŁA     Tablice interaktywne

  INTERAKTYWNA SZKOŁA

  Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w... więcej ››

 • KOMPUTERY I LAPTOPY     Core2Duo już za 600 zł !!!!

  Core 2 Duo już od 600 zł !!! Z Windows 7 juz od 800 zł !!!

            więcej ››

 • KYOCERA KM-3050     10 lat gwarancji !

  KYOCERA KM3050

  Najlepsza dostepna maszyna cyfrowa w pełnej opcji, wyposażona w sieciowy kolorowy skaner , sieciowa drukarkę oraz fax. Poza tym duplex RADF ( dual ... więcej ››