Jesteś tutaj: Strona główna Promocje PLOTER HP DESIGNJET 1050C - CENA OD 7000 PLN NETTO

 

PLOTER HP DESIGNJET 1050C

CENA OD 7000 PLN NETTO

 

Doskonałe urządzenie do drukowania wielkoformatowych prac, nie tylko CAD-owskich. Maksymalna szerokość roli to 91,4 cm, a maksymalna długość wynosi 91 m. Urządzenie wyposażono w system podwójnego podawania papieru (rola i arkusze). Dodatkowo w opcji: automatyczny podajnik trzyrolowy C2394A.

Dzięki zainstalowanym językom: HP-GL/2, HP-GL, HP RTL, CALS G4, i opcji Adobe PostScript 3 możliwy jest druk we wszystkich formatach dokumentów (nie tylko CAD, ale także popularne formaty grafiki bitmapowej i wektorowej).

Urządzenie pozwala na szybki druk rysunku linearnego w trybie fast; krzywizny odwzorowane są prawidłowo bez pikselowych zniekształceń. Kolorowe obrazy drukowane są w trybie productivity - 13 m2/h i w trybie best qua-lity 6,5 m2/h. Dzięki stale rozwijającej się technologii druku otrzymujemy wydruki coraz doskonalsze i za relatywnie mniejszą cenę. Nie musimy też godzinami czekać na efekt drukowania.

Stosując droższe materiały eksploatacyjne, można osiągnąć zdecydowanie lepsze rezultaty. Odpowiednio dobrany nośnik oraz rodzaj tuszu pozwalają na przedłużenie żywotności ilustracji narażonej na działanie promieni słonecznych.

Technologia druku

 

Głowice zadrukowują nośnik w technologii JetExpress, która znacznie przyspiesza wydruk. 25-milimetrowe głowice drukujące z 512 dyszami atramentowymi pozwalają na doskonałe odwzorowanie szczegółów. Ploter drukuje w kolorze z maksymalną rozdzielczością 600 x 600 dpi, a w czerni 600 x 1200 dpi. Głowice drukujące o przedłużonej żywotności, każdorazowo po druku włączają opcję samoczyszczenia, bez ingerencji użytkownika. Operacja ta nie jest czasochłonna.

Wymagania systemowe

Urządzenie zawiera sterowniki do Microsoft Windows i AutoCAD, a także pozwala na obsługę plików TIFF i JPEG (systemy Windows NT, Unix i Linux) za pośrednictwem dostarczonego oprogramowania. Dostę-pny jest również korektor koloru dla Windows NT 4.0 i opcjonalnie emulacja koloru standardowego druku offsetowego CMYK (profile barwne ICC oraz ICM).

Urządzenie ma wbudowany dysk twardy o pojemności 7 GB i gniazda na moduły pamięci (RAM): 2 x DIMM - standardowo 64 MB (maksymalnie 256 MB).

Interfejsy: równoległy, HP JetDirect 10/100Base-TX, a opcjonalnie inne serwery druku HP JetDirect. Obsługiwane są typowe protokoły sieciowe, takie jak TCP/IP, IPX/SPX, DLC/LLC, EtherTalk; opcjonalnie: drukarka HP DesignJet 1050c plus: Mac OS (8.1-9.1), Mac OS

 

Obsługa plotera

 

Obsługa ogranicza sięĘdo dokładnego zamocowania roli papieru - inaczej urządzenie nie wystartuje, komunikując o źle założonym nośniku - i wymiany pojemników z tonerem (ew. pigmentem). Wkłady atramentowe o pojemności 175 ml (cena około 500 zł brutto) pozwalają na odpowiednio dużą liczbę wydruków bez częstej ich wymiany (pokrycie tonerem zależy od użytych w dokumencie kolorów i trudno jest uśrednić ich zużycie). Istnieje możliwość instalacji wkładów o pojemności 350 ml.


GALERIA ZDJĘĆ
 • INTERAKTYWNA SZKOŁA     Tablice interaktywne

  INTERAKTYWNA SZKOŁA

  Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w... więcej ››

 • KOMPUTERY I LAPTOPY     Core2Duo już za 600 zł !!!!

  Core 2 Duo już od 600 zł !!! Z Windows 7 juz od 800 zł !!!

            więcej ››

 • KYOCERA KM-3050     10 lat gwarancji !

  KYOCERA KM3050

  Najlepsza dostepna maszyna cyfrowa w pełnej opcji, wyposażona w sieciowy kolorowy skaner , sieciowa drukarkę oraz fax. Poza tym duplex RADF ( dual ... więcej ››