Jesteś tutaj: Strona główna INTERAKTYWNA SZKOŁA


  Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w zależności od technologii, w jakiej wykonano tablicę, może być obsługiwany za pomocą palca (technologia pozycjonowania w podczerwieni) lub specjalnego pióra (technologia elektromagnetyczna).

  Tablica interaktywna jest podstawowym elementem nowoczesnego środowiska przeznaczonego do edukacji czy firm szkoleniowych. Posiadaja  funkcje, którymi nie dysponują inne środki (nawet komputer sprzężony z projektorem multimedialnym), np. wczytywanie notatek z tablicy do pamięci komputera, odtwarzanie filmów z możliwością wykonywania notatek bezpośrednio na pojedynczych kadrach, praca z aplikacjami komputerowymi na powierzchni tablicy. 

  Współpraca nauczyciela z uczniami nie musi być wcale nudna. Tablica interaktywna daje szeroki wachlarz możliwości przedstawienia materiału szkolnego w sposób nowoczesny, który bardziej zaciekawi duże grono uczniów.

  Do tablic interaktywnych jest dedykowany szeroki wachlarz programów dydaktycznych zgodnych z programem nauczania w szkołach podstawowych czy gimnazjach.


  GALERIA ZDJĘĆ
  • INTERAKTYWNA SZKOŁA     Tablice interaktywne

   INTERAKTYWNA SZKOŁA

   Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w... więcej ››

  • KOMPUTERY I LAPTOPY     Core2Duo już za 600 zł !!!!

   Core 2 Duo już od 600 zł !!! Z Windows 7 juz od 800 zł !!!

             więcej ››

  • KYOCERA KM-3050     10 lat gwarancji !

   KYOCERA KM3050

   Najlepsza dostepna maszyna cyfrowa w pełnej opcji, wyposażona w sieciowy kolorowy skaner , sieciowa drukarkę oraz fax. Poza tym duplex RADF ( dual ... więcej ››