Jesteś tutaj: Strona główna Oferta Kopiarki wielofunkcyjne

Kopiarki wielofunkcyjne

wielofunkcyjne2_640

Firma TOP SERVICE oferuje szeroką gamę najnowocześniejszych urzadzeń techniki biurowej. Wszystkie urządzenia z naszej oferty pracują w technologii druku laserowego na wszelkiego rodzaju papierze. Drukują z rozdzielczością do 2400dpi, z szybkością od 6 do ponad 100 stron na minutę, w kolorze i w skali szarości. W zależności od wyposażenia potrafią drukować na formatach papieru od A5 do A0, automatycznie skanują i archiwizują dokumenty, faksują, sortują, zszywają i dziurkują a nawet składają dokumenty. Zapewniają przy tym poufność i bezpieczeństwo wydruków oraz umożliwiają rozliczanie kosztów.

Oferta nasza zawiera pełną gamę urządzeń od najmniejszych niskonakładowych kopiarek nabiurkowych po wysokonakładowe wolnostojące urządzenia wielofunkcyjne.

W ofercie naszej znajdziecie Państwo takie marki jak : KYOCERA, SHARP TOSHIBA, RICOH wiele innych znanych marek.


Ofertę naszą wyróżniają przede wszystkim ponadprzeciętne warunki gwarancji, które dodatkowo każdy klient może negocjować. Poza tym całodobowe wsparcie techniczne z najkrótszym czasem reakcji serwisu. Najważniejszą jednak cechą charakterystyczną dla oferowanych przez nas urządzeń są niskie koszty eksploatacji. Mamy świadomość że nie skusimy klienta maszyną tańszą w zakupie o 300 zł od konkurencji, ale maszyną która w danym okresie wygeneruje najniższe koszty eksploatacji.


Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt w celu analizy potrzeb i wymagań jakie stawiają Państwo przed urządzeniem. Przygotujemy pełna analizę i zaproponujemy najbardziej optymalny sprzęt spełniający wszelkie Państwa oczekiwania.


 • INTERAKTYWNA SZKOŁA     Tablice interaktywne

  INTERAKTYWNA SZKOŁA

  Tablica interaktywna jest urządzeniem współpracującym z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w... więcej ››

 • KOMPUTERY I LAPTOPY     Core2Duo już za 600 zł !!!!

  Core 2 Duo już od 600 zł !!! Z Windows 7 juz od 800 zł !!!

            więcej ››

 • KYOCERA KM-3050     10 lat gwarancji !

  KYOCERA KM3050

  Najlepsza dostepna maszyna cyfrowa w pełnej opcji, wyposażona w sieciowy kolorowy skaner , sieciowa drukarkę oraz fax. Poza tym duplex RADF ( dual ... więcej ››